HABERLER

Soyer: "Sizinle gurur duyuyoruz. Ayağınıza taş değmesin"

Kesintisiz 7/24 İzmir halkına özveri ile hizmet veren "Ateş savaşçıları"nın Türkiye'de gıptayla izlendiğini dile getiren Soyer, "Sizlerle gurur duyuyoruz. Allah sizi kazadan beladan korusun. Hiç birinizin kılına zarar gelmesin. Ayağınıza taş değmesin" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir İtfaiyesi Daire Başkanlığı personeli ile bayramlaştı. Kesintisiz 7/24 İzmir halkına özveri ile  hizmet veren "Ateş savaşçıları"nın Türkiye'de gıptayla izlendiğini dile getiren Soyer, "Sizlerle gurur duyuyoruz. Allah sizi kazadan beladan korusun.  Hiç birinizin  kılına zarar gelmesin. Ayağınıza taş değmesin" dedi. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe ile birlikte  Yenişehir İtfaiye Merkezi'ne gelerek  personel ile bayramlaşan Başkan Tunç  Soyer'i İtfaiye Dairesi  Başkanı Murat Varlıorpak, İtfaiye Birim Müdürleri Aydın Mutlu, İsmail Derse, Pelin Haktanır, Osman Onur Turan, amirler ve ateş savaşçıları karşıladı.

Ziyarete eğitmenleriyle birlikte gelen İtfaiyenin arama kurtarma köpekleri; Mars, İzci, Asil, Bety, Gıny, Maggy ve Achill   zekaları ve sevimlilikleriyle dikkat çekti.
  
İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı personelinin bayramını  kutlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer; "İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Türkiye'nin her yerinde gıptayla izlenen bir kurum. Bu nedenle biz de sizlerle büyük gurur duyuyoruz. Bize bu gururu yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı tek tek teşekkür ediyorum.
Gerçekten her zaman biraraya gelemesek de şundan yana emin olabilirsiniz ki aklımız, kalbimiz hep sizinle. Ne zaman bir yerde yangın olduğu haberini duysak, ne zaman bir yerde size ihtiyaç olduğu haberini duysak  içimizde bir kaygı patlıyor ve hakikaten aklımız fikrimiz sizinle oluyor. Ne kadar zor ve ne kadar hayati bir iş yaptığınızı biliyoruz.
Bu nedenle hepinizi gerçekten çok seviyoruz, sayıyoruz ve üzerinize titriyoruz. Allah sizi kazadan beladan korusun. Hiç birinizin  kılına zarar gelmesin. Ayağınıza taş değmesin. Bu bayram vesilesi ile sevdiklerinizle, ailenizle huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun"
şeklinde konuştu.  

Başkan Soyer'e yeşil jest
Ateş savaşçıları Başkan Soyer ve Genel Sekter Gökçe'ye Bonsai ağacı hediye etti. 

Miniklere  Başkan Soyer'den hediye 
Bayramlaşmaya  ateş savaşçılarının  çocukları da katıldı. Başkan amcalarıyla  sohbet eden  Can ve Aşil, aldıkları hediyelerle  mutlu oldular.